Ciemno sprany denim zdecydowanie znajduje się na naszej liście podstawowych elementów garderoby do pracy. Choć niektórym dżinsy nie kojarzą się z biurowym niezbędnikiem, istnieje wiele miejsc pracy przyjaznych dżinsowi.  Casual Fridays są powszechne, a niektóre biura mają tendencję do rozluźniania dress code'u w miesiącach letnich. Nawet jeśli Twoje biuro nadal nie pozwala Ci na noszenie jeansów, są one ważnym elementem garderoby, który musisz mieć w swojej szafie. Będą wyglądały bardziej elegancko, gdy weźmiesz udział w niezobowiązujących weekendowych imprezach, zwłaszcza jeśli będą na nich obecni współpracownicy.

Co sprawia, że dżinsy są odpowiednie do pracy w biurze?

Każdy z tych stylów z Banana Republic jest w ciemnym odcieniu, bez dziur, pęknięć lub rozdarć i ma dopasowany krój. Są to główne cechy, na które zwracamy uwagę wybierając dżins do biura. Od tego momentu chodzi o to, jaki krój najlepiej wygląda na Twoim wyjątkowym ciele.

My chcielibyśmy zwrócić uwagę na styl spodni. Jest to najbardziej profesjonalny styl dżinsów. Można go rozpoznać po kieszeniach, obszyciu i pasku w talii. Nie będą miały tradycyjnej stylizacji z 5 kieszeniami. Zamiast tego będą przypominać spodnie sukienkowe z bardziej wyrafinowaną talią i kieszeniami, które mogą być ukośne, na szwie bocznym lub nieistniejące. Tylne kieszenie są zazwyczaj w stylu ściągaczowym. Spodnie te zazwyczaj nie mają złotych lub tanich kontrastowych szwów, zamiast tego używają tonalnej nici, co oznacza, że obszycie ma czystsze wykończenie.  Banana Republic Dark wash trouser jean jest gotowy do pracy w biurze ze względu na swój poler i strukturę. Ten dżins można pomylić z spodniami.

Mieszanie i dopasowywanie wzorów do biura

Przez cały tydzień mody pisaliśmy dużo o łączeniu różnych wzorów i faktur w jednym stroju. Dzisiaj chcemy Ci pokazać, jak wykorzystać ten trend w biurze. 

Monochromatyczne kolory sprawiają, że mieszanie wzorów jest proste. W tym stroju w stylu business casual utrzymaliśmy paletę neutralnych odcieni i lawendy. Te miękkie odcienie pozwoliły, aby odważny wzór w kratę wyglądał szykownie na tle kwiecistej bluzki. Ponieważ ołówkowa spódnica i kardigan typu boyfriend są klasycznymi krojami, mogliśmy również zagrać z falbanami na bluzce i czółenkach z paskiem, nie przytłaczając stroju. 

Połącz kwiaty i paski, aby uzyskać szykowny i świeży wygląd w stylu business casual. Paski nie muszą być odważne - w tym przykładzie użyliśmy klasycznych spodni w prążki. Następnie nałożyliśmy inspirowany stylem vintage kwiatowy tankini i kardigan z detalami w postaci rozetek wzdłuż dekoltu, aby połączyć wzór i fakturę. Akcesoria są proste i wyrafinowane. Dzięki temu Twoje eksperymenty z wzorami będą w centrum uwagi.  Zwróciłyśmy się do Lord & Taylor i Modcloth, aby uzyskać połączenie klasycznego i klasycznego stylu w tym wyglądzie. Te linki zabiorą Cię do każdego elementu użytego do stworzenia tej stylizacji.

Kiedy mieszasz wzory w jednym stroju, kluczem jest obserwowanie równowagi. Upewnij się, że kolory grają harmonijnie, a sylwetki są proste. Do biura, zakotwicz swój wygląd w klasycznym stylu, takim jak spodnie w prążki. Zauważyłaś, że każdy z tych strojów uzupełniliśmy kardiganem. Jest to podstawowy element garderoby do pracy i dodaje odrobinę profesjonalizmu, zakrywając gołe ramiona. Im bardziej współczesne biuro, tym bardziej możesz przełamać trendy w nadrukach i wzorach. Zachęcamy do wykorzystania tego odważnego trendu, aby zaprezentować swój osobisty styl. Podążaj za naszymi wskazówkami, aby zachować profesjonalny, kobiecy i szykowny wygląd. Udanych zakupów!