Moda w stylu bohemy

Kiedy ludzie używają słowa bohema, na myśl przychodzi era hippisów. Ten styl istnieje od dawien dawna i jest jednym z moich absolutnych faworytów. Lato przynosi ze sobą idealne stroje, aby pokazać swobodny, pełen energii wygląd. Poprzez dodanie nowoczesnych akcentów, styl ten jest świeży i żyje dalej. Prawdziwe ucieleśnienie życia w stylu bohemy nie oznacza, że musisz stać się cyganem, swobodnie przemieszczającym się z miejsca na miejsce w poszukiwaniu sensu życia. Odczuwanie i docenianie otaczającej Cię natury, nawet na Twoim własnym podwórku, utrzymuje Cię w kontakcie z drzemiącym w Tobie animalistycznym duchem.

Jeśli chodzi o styl, długie, lejące się spódnice i sukienki zawsze będą ikoną świata boho. Dodając do nich nowoczesne elementy, takie jak koszulka z ulubionym zespołem, sprawisz, że styl ten będzie świeży i niepowtarzalny. Włosy mogą być zrobione w taki sposób, aby połączyć każdy styl i wygląd, a ten nie jest wyjątkiem. Warkocze i kwiaty to świetne sposoby, by pokazać, że jesteś wolnomyślicielką. Jeżeli szukasz w sobie dziecka-kwiatu, na pewno masz obsesję na punkcie niektórych lub wszystkich z tych stylizacji.

1. Opaska na głowę - Boho Chic Hairband Style

Via

Opaskę na głowę możesz z łatwością połączyć z fryzurą w stylu boho. Wykorzystaj jedną z ulubionych bandan lub zrób ją ze starej koszuli. Założona na włosy opaska utrzyma je w miejscu, ale nada im nieformalny styl. Nawet osoby z krótkimi włosami znajdą w tej fryzurze prostotę i wygodę.

2. Urocze mikrobraidy na włosach

Via

Te urocze mikrobraidy sprawdzą się zarówno na włosach dłuższych, jak i krótszych. Zaplataj warkocz na całej długości włosów, używając bardzo małych pasm. Możesz zrobić tylko jeden lub dwa warkocze, aby nadać im subtelny wygląd. Dla lepszej zabawy, możesz zapleść warkocze na całej długości włosów, układając je przypadkowo w niechlujne fale.

3. Flower Power - kwiatowe dodatki do włosów

Via

Jeżeli kiedykolwiek zerwałaś kwiat i założyłaś go za ucho, z pewnością znasz już ten styl. Łatwość dodania bohemy do Twojej fryzury jest naprawdę prosta. Możesz użyć sztucznych lub prawdziwych kwiatów, aby uzyskać ten piękny wygląd i umieścić je gdziekolwiek zechcesz. Wolność stylu jest punktem, więc baw się z nim.

4. Warkocze bohemy dla długich włosów - Fishtail Pigtail Look

Via

Warkocze typu "rybi ogon" są bardzo ładne, ale wykonane w ten sposób dodają im uroku. Jeśli chcesz, aby Twoje warkocze były ciasne i nigdy wcześniej nie robiłaś ich w ten sposób, powinnaś najpierw poćwiczyć. Jednakże, luźne warkocze są idealne do wykonania tej fryzury w stylu boho.

5. Warkocz Twisted Half Pony Tail - Fryzury w stylu boho dla dziewczyn

Via

Ten skręcony półkucyk z warkoczem wygląda pięknie na długich włosach. Jeżeli nie masz włosów o długości do pasa, nadal możesz wykonać tę fryzurę. Wyciągnij włosy z obu stron włosów w pobliżu uszu i luźno upnij. Odciągnij kucyk, umieszczając palec pomiędzy nim a głową. Odwróć koniec kucyka i zapleć warkocz w stylu, który lubisz. Zwykły warkocz będzie równie ładny jak ten w kształcie rybki.

6. Opaska z warkoczem - fryzury w stylu boho dla krótkich włosów

Via

Warkocze są częstym elementem fryzur w stylu boho. Opaski pasują do niemal każdego stylu, także do fryzur w stylu boho. Można je łatwo łączyć z każdą inną fryzurą i są łatwe do zrobienia. Jeżeli chcesz upiąć włosy, możesz to zrobić i to samo, jeżeli chcesz je rozpuścić. Ten styl dodaje wielki dotyk dla wszystkich swoich potrzeb letnich i byłby idealny na letni ślub.

7. Messy Bun

Via

Styl bohemy nie musi być trudny do wykonania. Ten niechlujny kok jest idealny do letniego stylu. Luźny kok utrzyma Twoje włosy z dala od szyi, abyś mogła się ochłodzić, co oznacza, że będziesz gotowa na spędzenie dnia na świeżym powietrzu, ciesząc się otaczającym Cię światem. Możesz zostawić kawałki na zewnątrz, aby powiesić, lub zaplatać je dla dodatkowego specjalnego dotyku.

8. Bohemian Floral Crown

Via

Zachowałem mój osobisty ulubiony na koniec. Jest to kolejny z tych stylów, które można zrobić niezależnie od długości włosów. Podczas gdy można bardzo dobrze kupić opaskę kwiatową, aby użyć jako koronę, robienie własnych jest zawsze zabawne. Jako dziecko, wiązałam łodygi mniszka lekarskiego razem, aż utworzyłam koronę. Będę nosić moją koronę dumnie, podczas gdy ja wykonane pasujące naszyjnik i zestaw bransoletka, stając się księżniczką podwórku. Te same zasady nadal mają zastosowanie dzisiaj, z wyjątkiem jako dorośli mamy więcej opcji do wyboru. Kup bukiet z lokalnej kwiaciarni, lub skubać kwiaty z własnego ogrodu na niezapomniane wydarzenie. Aby zrobić dłużej trwającą koronę, można kupić sztuczne kwiaty w sklepie dolara.

9. Tutorial fryzury w stylu boho - warkocz twist half-up

via kassinka.com

10. Tutorial fryzury bohemy krok po kroku - cygański styl bohemy

via freckled-fox.com

11. Fryzury boho z warkoczami

via