Po złożeniu podań o dziesiątki miejsc pracy i odbyciu kilku rozmów kwalifikacyjnych, w końcu udało Ci się znaleźć świetną posadę w firmie, którą uwielbiasz. Jesteś podekscytowany, że jesteś częścią zespołu i, oczywiście, przynosisz stałą wypłatę.

Jednak rozglądając się po biurze, nie mogłeś nie zauważyć, że biurka Twoich współpracowników są po burej stronie, pokryte materiałami biurowymi i przypadkową ramką ze zdjęciem lub dwoma. I chociaż nie wymaga się od ciebie noszenia uniformu, większość zespołu przychodzi do pracy w khaki i koszulkach polo.

Jako ktoś, kto uwielbia dekorować i nosić stylowe ubrania, naprawdę chcesz przynieść poczucie "zabawy" do swojej nowej pracy i biurka. Jeśli chodzi o to, jak to zrobić, rozważ następujące pomysły:

Po pierwsze, przeprowadź to przez swojego przełożonego

Jeśli chodzi o zasady ubioru w pracy lub ich brak, nigdy nie należy niczego zakładać. Najprawdopodobniej Twój nowy pracodawca niekoniecznie będzie Ci mówił, co masz nosić do biura każdego dnia. Z drugiej strony, warto zapytać przełożonego, czy istnieje formalny dress code, ponieważ pomoże Ci to ocenić, co możesz nosić, jeśli chodzi o ubrania i stylowe dodatki.

Wyraź swój styl w sposób, którego inni nie widzą

Jeśli odkryjesz, że koledzy noszą spodnie khaki i polo, ponieważ jest to część dress code'u, nie martw się - nadal możesz dodać odrobinę stylu i swojej wyjątkowej osobowości. Chłopcy mogą założyć wygodne bokserki ozdobione postaciami z ulubionego serialu, jak te bokserki Rick and Morty z Hot Topic.

Dla kobiet, noszenie bielizny do pończoch pod ubraniem będzie zabawnym sposobem na podkreślenie swojego seksownego stylu, nawet jeśli masz na sobie nudny strój. Inne przykłady sposobów na dodanie stylu do stroju do pracy to skarpetki o tematyce wakacyjnej, kolorowe kolczyki, szaliki i stylowy zegarek.

Ożyw swoje biurko

Również w tym przypadku, za zgodą przełożonego, istnieje kilka sposobów na podniesienie stylowego wyglądu biurka; w zależności od tego, co wybierzesz, może się okazać, że Twoje miejsce pracy będzie spokojniejsze i sprzyjające lepszej koncentracji. Na przykład małe, niewymagające konserwacji rośliny, takie jak sukulenty, to prosty sposób na rozjaśnienie miejsca pracy.

Jeśli masz białą lub korkową tablicę, użyj taśmy washi, aby ożywić jej krawędzie, a następnie użyj kolorowych magnesów lub pinezek. A jeśli na biurku masz segregatory, uporządkuj je za pomocą pomysłowych podpórek do książek. Zamiast klasycznych metalowych podpórek do książek, postaw na dwie geody, dwa ciężkie kubki do kawy, które możesz wypełnić kolorowymi długopisami i/lub ręcznie malowanymi drewnianymi klockami.

Dodaj znaczący kubek i kilka zdjęć

Mówiąc o kubkach, jeśli lubisz kawę lub herbatę, przynieś kubek z domu. Może masz jeden lub kilka, na których widnieje zdjęcie Twojego psa, logo Twojej ulubionej drużyny NFL lub NBA, albo motto, które lubisz. Zamiast przynosić psa do pracy, umieść oprawione zdjęcie swojego pupila w stylowej ramce na biurku, wraz z innymi zdjęciami bliskiej rodziny i przyjaciół.

Ciesz się swoją nową pracą!

To wspaniale, że podoba Ci się Twoja nowa praca i jesteś podekscytowany jej wykonywaniem. Założymy się, że będziesz wielkim atutem dla zespołu firmy. Teraz, dzięki wykorzystaniu własnego poczucia stylu, gdziekolwiek i jakkolwiek jesteś w stanie, wraz z kilkoma zabawnymi akcesoriami na biurko, będziesz czuć się bardziej produktywny, spokojny i gotowy do pracy każdego dnia.