Wszyscy wiemy, jak bardzo kocham prosty strój, a w szczególności ubieranie się bez wysiłku. Nie ten rodzaj wysiłku, który wymaga godzin skrupulatnego planowania i wykonania. Mam na myśli ten prawdziwy rodzaj. Taki, w którym zakładasz strój i idziesz. Dlatego właśnie zawsze wracam do tego prostego stylu: monochromatyczności.

Zauważyłam, że istnieje bardzo wyraźny wzór w tym, jak przygotowuję swój strój każdego ranka. Wybieram jeden element, który po prostu muszę założyć, a następnie dopasowuję go w zależności od tego, co robię danego dnia i jaka jest pogoda. Tym elementem centralnym dla tego stroju były jeansy z szerokimi nogawkami. Zazwyczaj nie jest to styl, po który bym sięgnęła, ale zaciekawiła mnie ich przycięta długość i pas w stylu karate. Te dwa detale sprawiły, że poczułam się zabawnie i jakby dodały coś świeżego i innego do mojej obecnej garderoby.

ubranie

Ponieważ sylwetka jeansów jest nieco szersza, chciałam to wyolbrzymić, więc zdecydowałam się połączyć je z topem, który ma wąski krój. Ta bluzka jest jedną z moich ulubionych, ponieważ jest wykonana z prążkowanej bawełny i jest bardzo miękka. Uwielbiam również dekolt w kształcie litery scoop, który jest idealny do pokazywania pięknych naszyjników. Poza subtelną prążkowaną fakturą, nie ma tu żadnych innych dodatków. Jest to coś w rodzaju pustego płótna, które pozwala dżinsom być głównym elementem.

Wybrałam torbę, która jest nieuporządkowana i niesztampowa. Jest wykonana z tkaniny i układa się na sobie. I w przeciwieństwie do innych moich toreb, została zaprojektowana tak, aby można ją było nosić na ramieniu.

Normalnie użyłabym tego triku i ubrała się od stóp do głów w jeden kolor. Ale kiedy wszystko jest czarne, może to czasami wydawać się trochę "zimne". Dlatego, aby dodać ciepła, wybrałam karmelowy brąz. Chociaż są one ciemniejsze niż mój odcień skóry, nadal mam wrażenie, że mają efekt wydłużenia nóg, którego często poszukuję, aby zrównoważyć moje proporcje. Pomaga mi w tym fakt, że są to jedne z najwygodniejszych par butów jakie posiadam. Poważnie.

Zdecydowanie są to buty, które będę chciała powtórzyć w późniejszym czasie.