Dobrze ubrana zima może być nudna, w końcu tak często zimowe kolekcje to tylko bezkształtne swetry i otulanie się niepochlebnymi płaszczami.  Tym bardziej, gdy ubierasz się na dzień w biurze.  Zbyt często sięgamy po nudne, zimowe ubrania i z niecierpliwością czekamy na wiosnę.  Ten artykuł pomoże Ci odzyskać zimowy styl i odświeżyć Twoją biurową garderobę na nadchodzące chłodne tygodnie.

Układanie warstw

Kluczem do dobrego ubierania się zimą i jednocześnie utrzymywania ciepła jest bez wątpienia warstwowość.  To idealny sposób, aby być wystarczająco chłodnym w biurze, ogrzanym na zewnątrz i gotowym na wszystko, a jednocześnie wyglądać super stylowo.

Możesz założyć do biura wspaniałą jedwabną bluzkę, może Ci się wydawać, że będzie za zimno, ale wystarczy, że dodasz do niej wspaniały kaszmirowy kardigan do noszenia wewnątrz.  Na wyjście załóż dopasowany płaszcz.

Swetry

Jeżeli pogoda po prostu wymaga swetra (a musimy przyznać, że mogą być przytulne), wybierz modny styl, taki jak poncho z dzianiny lub wąski sweter z okrągłym dekoltem.  Idealny do spodni z szerokimi nogawkami i Twoich ulubionych szpilek!

Wybierz swoje tkaniny

Nie ma lepszego czasu niż zima na dodanie odrobiny luksusu do swojej garderoby.  Wełniane spódnice, kaszmirowe dzianiny i tak miękkie paszminy są idealne, aby zapewnić Ci ciepło i uzyskać ten wystawny zimowy styl.  Akcesoria to idealny sposób na dopełnienie Twojego wyglądu, utrzymanie ciepła i uzyskanie perfekcyjnego stylu.  Dodaj wspaniały beret lub czapkę na głowę na wyjście do biura, aby zagwarantować sobie zimowy szyk, zarówno w biurze, jak i w drodze.

Nie ma potrzeby, aby wpadać w modowy marazm tylko dlatego, że na zewnątrz jest zimno.  Jest tak wiele sposobów, aby wyglądać stylowo i czuć się fantastycznie tej zimy, wszystko zależy od tego, jak je nosisz.