Kobiety często eksperymentują z nowymi trendami w biżuterii w miesiącach letnich. Odsłaniają więcej skóry, gdy temperatura wzrasta i chcą używać biżuterii, aby dzielić się swoją osobowością i zmysłem mody z innymi, a jednocześnie wyglądać i czuć się jak najlepiej. Oglądaj wybiegi na wiosnę, aby dowiedzieć się gorących nowych trendów, które możesz chcieć wypróbować. W tym roku wiele starszych stylów powraca, a niektóre nowe trendy pojawiają się. Poniżej przedstawiamy pięć trendów, które warto sprawdzić przy dodawaniu do swojej kolekcji biżuterii.

Jasne, kolorowe kamienie

Jasne, kolorowe kamienie pojawiły się tej wiosny na wybiegach na całym świecie i łatwo zrozumieć, dlaczego projektanci zakochali się w tych kamieniach. Są one dostępne w żywych odcieniach, które przyciągają wzrok, w tym błękit nieba, pomarańczowy koral, gorący róż i jasna zieleń. Kobiety kochają ten trend, ponieważ mogą wybrać rozmiar i kształt, z którym czują się najbardziej komfortowo dzięki wielu stylom oferowanym dzisiaj. Uzyskać szczegóły z adinasjewels.com i rozważyć następujące spojrzenia, jak przeglądać wybór kawałków dostępnych.

Wybierz ułożone bransolety z jasnymi, kolorowymi kamieniami lub odbierz naszyjnik z koralików. Przy wyborze biżuterii, szukać tych kawałków, które mają różne kolory w jednym kawałku, jak zapewniają one najbardziej wpływ. Kobiety powinny również zwrócić uwagę na kolczyki w kształcie kropli i inne style zawierające jasne kamienie, aby uzyskać świeży, zabawny wygląd. Jednego dnia delikatna bransoletka najlepiej uzupełnia wybrany strój, a następnego dnia dama może chcieć złożyć oświadczenie z ponadgabarytowym naszyjnikiem ozdobionym kamieniami. Nie przegap pierścienie przy wyborze nowych elementów, aby dodać do swojej kolekcji biżuterii. Oferują one środki do korzystania z tego trendu bez przechodzenia za burtę, coś, co wiele kobiet znaleźć martwi ich, gdy próbuje nowego stylu.

Muszle i perły

Muszle i perły idą w parze, zarówno na plaży, jak i w biżuterii. Wielu projektantów zdecydowało się na połączenie tych dwóch elementów w swojej biżuterii na wybiegu. Co sprawia, że te dwa elementy tak pięknie prezentują się na kobiecie? Muszle, stworzone przez morskie zwierzęta, służą jako twarda warstwa ochronna, która chroni zwierzę przed drapieżnikami i innymi niebezpieczeństwami. Muszle te często wypłukiwane są na plaży, gdzie ludzie je zbierają, zabierają do domu i używają jako ozdoby lub do innych celów. Teraz można je znaleźć w kolczykach, naszyjnikach, bransoletkach i nie tylko. W połączeniu z perłami, muszle tworzą kawałek każda kobieta chciałaby posiadać.

Cenny dar znaleziony w naturze, perły pozostają symbolem bogactwa i doskonałości na całym świecie. Najstarszy na świecie znany klejnot szlachetny, perły nadal są pożądane dziś do użytku w biżuterii. Powrót w średniowieczu, tylko ludzie z wysokiej szlachty i królewskich mógł nosić perły. Dzisiaj, każda kobieta może don tych klejnotów i wyglądają świetnie, gdy to robi. Muszla perły nie pochodzą z morza, ale są tworzone przez człowieka, choć naturalne materiały są używane. Ostrygi, w przeciwieństwie do nich, tworzyć naturalne perły, które są w różnych kolorach. Upewnij się, aby sprawdzić wiele stylów oferowanych dzisiaj, w tym tych elementów biżuterii, które pary pereł i muszli, aby znaleźć te, które kochasz.

Biżuteria ciała

Pełne ciało biżuteria nadal pojawiają się na kobiety tego lata. Łańcuch brzucha pozostaje popularnym elementem z wielu, ale projektanci podjęli ten dodatek o krok dalej. Wyobraź sobie, że możesz założyć element, który łączy w sobie biżuterię i sukienkę w jednym niesamowitym kawałku. Paco Rabanne był jednym z pierwszych, którzy zaprezentowali ten styl, a inni wkrótce poszli w jego ślady. Dla tych, którzy nie dbają o taki poziom pokrycia, istnieje wiele kawałków, które drapują ciało i pokrywają dużą część. Są one idealne do noszenia z wieloma strojami w Twojej dzisiejszej szafie.

Łańcuszki oversized

Określane również jako łańcuchy "taty", ponadwymiarowe łańcuchy wydają się być większe i lepsze w tym roku. Olbrzymie, błyszczące wersje pojawiły się na wybiegach projektantów tej wiosny, a kobiety szybko rzuciły się do naśladowania ich wyglądu. Łańcuchy dobrze komponują się z naszyjnikami z koralikami lub mogą być noszone samodzielnie. Wszystko jest kwestią tego, co najlepiej współgra z wybranym strojem i w czym kobieta czuje się komfortowo. Jednak niektóre kobiety wahają się, czy wypróbować ten trend, ponieważ obawiają się, że będzie to zbyt wiele lub że nie zrobią tego dobrze.

Jeśli masz obawy przed noszeniem zbyt dużego łańcucha, odłóż je na bok. Połącz łańcuszek z delikatniejszym naszyjnikiem, aby uzyskać wspaniały wygląd, który inni będą chcieli naśladować. To, że łańcuszek jest zbyt duży nie oznacza, że jest ciężki. Wiele z tych łańcuchów jest bardzo lekkich i mogą być noszone przez wiele godzin z łatwością. Zastanów się nad łańcuszkiem oversize, który zawiera kolorowe kamienie, aby skorzystać z dwóch trendów jednocześnie.

Ledwie widoczne chokery

Delikatne chokery oferują minimalistyczny wygląd dla tych, którzy chcą, aby ich biżuteria wtopiła się w tło, a nie zajmowała centralne miejsce w ich stroju. Zdają sobie sprawę, że akcesoria zapewniają wykończenie, więc nie chcą się bez nich obyć, ale nie chcą też przesadzić. Ten trend pozwala im osiągnąć ten cel z łatwością, a wiele kobiet odkryć, że kochają ten styl.

Inni, jednak, chcą zrobić więcej oświadczenia z ich biżuterii. Wybierają warstwę ledwo ich choker z innymi elementami na unikalny wygląd, który jest naprawdę ich, jak żadne inne kobiety będą dokonywać tej samej kombinacji. Jest to trend, który każda kobieta powinna wypróbować, aby zobaczyć, czy pasuje do jej osobistego stylu. Wiele pań stwierdza, że ma nadzieję, iż ten trend nigdy nie przeminie, gdy tylko go wypróbują.

Kobiety powinny eksperymentować z nowymi stylami w każdym sezonie, aby zobaczyć, które z nich kochają, a które powinny zostać odrzucone. Panie często wpadają w rutynę i noszą te same ubrania raz po raz. Nie popełniaj tego błędu. Zakup nowych kawałków biżuterii jest prosty sposób, aby zaktualizować swoją garderobę bez wydawania fortuny, więc sprawdzić nowe style w każdym sezonie. Dzięki niedrogiej biżuterii kawałki dostępne dzisiaj, każda kobieta może kupić kilka sztuk regularnie wyglądać świeże i odważne przez cały czas.