Kiedy zbyt dużo gorącego powietrza zostaje uwięzione na poddaszu, nadmiar gorącego powietrza może spowodować szkody wilgotnościowe na poddaszu i dachu. Wentylatory do poddaszy mogą pomóc w zapobieganiu takim szkodom poprzez prawidłową wentylację poddasza i wypychanie z niego nadmiaru gorącego powietrza.

Jeśli jesteś na rynku wentylatora poddaszu do wentylacji poddasza i zapobiec uszkodzeniu wody w domu, czytać następujące wentylatory poddasza, wentylatory opinie, aby dowiedzieć się więcej o najwyżej oceniane wentylatory poddasza obecnie dostępne.

10. Air Vent Inc. Wentylator attykowy szczytowy

Ten wentylator poddasza jest wysokiej mocy wentylator, który zasysa gorące powietrze z poddasza i upewnia się, że temperatura pozostaje zrównoważona przez cały czas. Jest on niezwykle skuteczny i wyposażony w termostat, dzięki czemu można kontrolować temperaturę na poddaszu, kiedy tylko się chce.

Wentylator ma czternastocalowe łopatki, aby chłodzić duży obszar w tym samym czasie. Jest w stanie zrównoważyć temperaturę maksymalnego obszaru o powierzchni tysiąca pięciuset stóp kwadratowych w jednym czasie.

SHOP NOW

9. Cool Attic Whole House Fan

Ten wentylator jest podwójne zastosowanie wentylatora, który działa do chłodzenia całego domu, jak również poddasze. Posiada aluminiowe, dwudziestoczterocalowe łopatki wentylatora z białym, malowanym proszkowo wykończeniem. Wentylator ma cztery łopatki z więcej niż dziewięćdziesiąt pięć procent zamknięcia powietrza. Jako dodatkowy bonus, wentylator pochodzi z przełącznikiem ściennym dla łatwej kontroli.

Ten wentylator strychu ma dwie różne prędkości: niska i wysoka. Można wybrać, która prędkość, przy której do pracy wentylatora w celu najbardziej efektywnego zrównoważenia temperatury na poddaszu. Wentylator może chłodzić maksymalnie do tysiąca ośmiuset stóp kwadratowych na jednej historii w jednym czasie.

SHOP NOW

8. Durabuild Solar Powered Attic Fan

Ten wentylator strychu może wentylować do tysiąca ośmiuset pięćdziesięciu stóp kwadratowych w jednym czasie. Jego silnik jest potężny przy dwudziestu czterech woltów. Jednak silnik jest również bardzo cichy, aby nie powodować żadnych zakłóceń w domu.

Wentylator jest zasilany przez dwudziesto-watowy panel słoneczny, który jest energooszczędny. Silnik wentylatora ma pięcioletnią gwarancję, a panel słoneczny ma gwarancję dwudziestoletnią.

SHOP NOW

7. Wentylator Broan Attic

Ten wentylator jest cztery-punkt-trzy ampery wentylator strychu, który może wentylować przestrzeń strychu do jednego tysiąca siedmiuset stóp kwadratowych w jednym czasie. Posiada precyzyjne, czternastocalowe metalowe ostrze, które pozwala na najbardziej efektywny przepływ powietrza na całym poddaszu.

Wentylator strychowy zawiera termostat, który jest wbudowany w wentylator, aby pomóc Ci monitorować temperaturę na strychu przez cały czas. Może być łatwo zamontowany przez gwoździ, gorącej smoły aplikacji lub innej odpowiedniej metody między krokwiami na poddaszu.

SHOP NOW

6. Air Vent Attic i Whole House Fan

Ten wentylator strychowy działa jako wentylator zarówno dla Twojego strychu, jak i całego domu. Może on wentylować do tysiąca pięciuset stóp kwadratowych za jednym razem. Wentylator jest dwadzieścia cztery calowy wentylator z automatyczną białą migawką. Wymaga osiemset sześćdziesiąt cztery cekin otwartych otworów wydechowych na poddaszu do pracy. Wentylator ten ma dwie oddzielne prędkości: wysoką i niską.

Wentylator jest bardzo łatwy do zainstalowania i nie wymaga żadnego cięcia legarów w celu zamontowania wentylatora bezpiecznie do poddasza. Jest trwały i posiada dziesięcioletnią gwarancję.

SHOP NOW

5. Wentylator wyciągowy Maxxair Heavy-Duty

Ten wentylator jest dostępny w trzech różnych rozmiarach: czternaście cali, osiemnaście cali i dwadzieścia cztery cale. Posiada automatyczne żaluzje, które otwierają się i zamykają bez żadnego ręcznego wysiłku. Ten wentylator jest kompatybilny z regulowanymi termostatami, które mają model stat ognia.

Zasilany przez termicznie chroniony silnik PSC, ten wentylator strych jest ciężki - wytrzymały i bardzo wydajny. Jest wykonana z galwanizowanej stali i ma zintegrowane żaluzje. Funkcjonuje, aby przynieść świeże powietrze na poddaszu w celu zrównoważenia temperatury wewnątrz przestrzeni. Jako dodatkowy bonus, wentylator jest również skuteczny w eliminowaniu nieprzyjemnych zapachów, alergenów i zanieczyszczeń z Twojego strychu.

SHOP NOW

4. Wentylator Broan Gable Mount Attic Ventilator

Ten trzypunktowy wentylator strychowy o mocy czterech amperów może wentylować maksymalnie do tysiąca sześciuset trzydziestu stóp kwadratowych za jednym razem. Jest on niezwykle cichy, gdy działa w celu utrzymania środowiska domu spokojny. Wyposażony w automatyczny system operacyjny, ten wentylator strychu ma regulowany termostat i wbudowany silnik z ochroną termiczną.

Wentylator jest wykonany z galwanizowanej stali z żebrami dla dodatkowej trwałości. Zawiera również wsporniki montażowe, które sprawiają, że instalacja jest niezwykle prosta i szybka.

SHOP NOW

3. Air King Whole House Fan

Ten sto dwadzieścia Volt wentylator strychu jest stale smarowane i bardzo silny. Posiada przełącznik montowany z przodu i posiada stalowy grill przedni oraz łopatki pokryte proszkiem. Wentylator został zaprojektowany tak, aby pasował do okien z otworami o szerokości od dwudziestu siedmiu do trzydziestu ośmiu cali i wysokości dwudziestu sześciu cali.

Wentylator posiada trzy różne prędkości. Te opcje prędkości pozwalają wybrać, jak mocno chcesz, aby wentylator działa w zależności od stanu poddasza i powietrza w nim.

SHOP NOW

2. Wentylator poddasza Cool Attic Gable Mount

Ten potężny wentylator strychowy wyposażony jest w silnik o mocy 4,5 ampera, sto piętnaście woltów, sześćdziesiąt Hz. Jest niezwykle łatwy w instalacji i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności do montażu. W celu umożliwienia monitorowania temperatury wewnątrz poddasza, kiedy tylko chcesz, wentylator zawiera wbudowany, regulowany, automatyczny termostat.

Obniżając temperaturę na poddaszu przez cały rok, wentylator przedłuża żywotność Twojego dachu, zapobiegając powstawaniu szkód wodnych. Jednorazowo może wentylować poddasza o powierzchni do dwóch tysięcy czterystu stóp kwadratowych.

SHOP NOW

1. Cool Attic Power Gable Ventilator Fan - Best Attic Fans

Ten wydajny wentylator strychu ma trzy-point-cztery amp, sto piętnaście V, sześćdziesiąt-Hz silnik, który jest chroniony termicznie dla dodatkowego bezpieczeństwa i funkcjonalności. Posiada regulowany termostat, który zawiera wbudowane funkcje bezpieczeństwa. Dlatego nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego domu, gdy wentylator działa na strychu.

Ten wentylator strychu jest kompaktowy i lekki. Jednak jest on również bardzo skuteczny w obniżaniu temperatury wewnątrz poddasza i eliminuje ryzyko uszkodzenia poddasza i dachu przez wilgoć. Wentylator może wentylować i chłodzić pomieszczenia na poddaszu do tysiąca ośmiuset pięćdziesięciu stóp kwadratowych jednocześnie bez walki.

KUP TERAZ

Inwestycja w wentylator na poddaszu może pomóc Ci zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy na dłuższą metę. Ponieważ wentylatory na poddaszu zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym przez wilgoć na poddaszu i dachu, nie musisz w przyszłości wydawać pieniędzy na naprawę istniejących wcześniej szkód spowodowanych przez wodę. Skorzystaj z listy w tym poście, aby odkryć dziesięć najlepszych fanów poddasza na rynku.