Jeśli utknęłam w martwym punkcie jeśli chodzi o pomysły na prezenty, biżuteria jest tym, do czego zawsze wracam. Jest klasyczna i każdy uwielbia coś odrobinę błyszczącego. Plus, jest to piękny sposób, aby traktować siebie też (coś, co wiem, że będę robić ...). Więc dziś pomyślałem, że zaokrąglę w górę garść moich ulubionych marek biżuterii, wraz z niektórymi z moich ulubionych kawałków. Dam Wam również mały rzut oka na to, co sama planuję sobie podarować...

Ana Luisa

Kolejną marką, którą uwielbiam za bardziej przystępne cenowo wyroby z wermikry złota jest Ana Luisa. Prowadzą teraz listopadową wyprzedaż, gdzie jeśli kupisz jeden element biżuterii, drugi będzie o 40% tańszy. Na zdjęciu powyżej są kolczyki CRUZ i naszyjnik KEY.

Mejuri

Noszę Mejuri już od prawie sześciu lat. Uwielbiam ich delikatne projekty, a współprojektowanie z nimi kolczyków loop w 2015 roku było dla mnie tak wyjątkowym doświadczeniem. Na zdjęciu powyżej jest mój ulubiony element, który noszę regularnie; podwójny naszyjnik z łańcuszków. Super łatwy w noszeniu, a do tego sprawia wrażenie ciężkiego.

Missoma

Jeśli jesteście ciekawi, co planuję sobie kupić na święta... cóż, prawie zawsze jest to coś z Missomy. Stało się to już trochę tradycją, że co roku wybieram jedną lub dwie rzeczy i w 2020 roku nie będzie inaczej. Powyżej znajdziesz kilka starych ulubieńców: mój międzygwiezdny naszyjnik i grube obręcze z kolekcji Lucy Williams. W karuzeli poniżej zobaczysz kilka moich ulubionych dodatków. Ale na mojej liście życzeń jest bransoletka isa twisted chain i kolczyki mini pave spike charm hoop. Podoba mi się również ten pierścionek interstellar - byłby tak ładny, że mogłabym go zestawiać z innymi!

biżuteria

Monica Vinader

Każdego roku przyglądam się wspaniałym rzeczom od Moniki Vinader. A biorąc pod uwagę, że obecnie mają 25% zniżki na całą stronę, czuję się bardzo skuszona. Na mojej liście życzeń są riva fala średnich hoop diamentowe kolczyki. So pretty! I cała kolekcja Doina jest również oszałamiająca.

Pamela Card

Kolejną marką biżuterii, która od lat jest na moim celowniku jest Pamela Card. Jestem po prostu jeszcze do pociągnięcia za spust. Uwielbiam to, że każdy z oszałamiających projektów Pameli jest na łańcuszku o innej długości. I znowu, jest tam stary światowy klimat do wisiorków.

Amber Sceats

Chciałam zakończyć ten przewodnik prezentowy z biżuterią od lokalnego jubilera, Amber Sceats. To biżuteria dla dziewczyny, która chce się wyróżnić. Posiadałam jej biżuterię w przeszłości i jest ona ciężka i dobrze wykonana. Jej obecna kolekcja jest również bardzo dobra. Mam oko na ten naszyjnik z pereł.