Jeśli planujesz podróż służbową lub wakacje w mieście może być kuszące, aby pójść na całość i spędzić dni w szpilkach i dopasowanych sukienkach, tak jak Sarah Jessica Parker. Jednak po długim dniu biegania w górę i w dół metra szybko pożałujesz swoich 3-calowych obcasów, a drogi płaszcz może zacząć Cię swędzieć.

Znajdź parę eleganckich płaskich butów

Jeśli Twój strój zawsze, bez wyjątku, obejmuje parę obcasów, to może być Ci po prostu dobrze chodzić po mieście non-stop. Jeśli jednak zakładasz szpilki tylko na ważne spotkania biznesowe i kolacje, to po około trzech godzinach przemierzania miasta możesz czuć się zmęczona.

Spacer po Liberty Park może być lepiej nadaje się do pary wygodnych modnych mieszkań. Spędzając trochę czasu, aby wybrać parę mieszkań, które uważasz, że będzie działać ze wszystkim w walizce zapewni, że jesteś zadowolony z ich noszenia, i że czujesz się tak, jakbyś nadal ubrany na ucieczkę z miasta.

Noś oddychające tkaniny

Teraz zbliżamy się do cieplejszych miesięcy, prawdopodobnie będziesz chciał zapewnić, że twoje ubrania są oddychające lub co najmniej wygodne. Wybranie lekkiej sukienki oznacza, że zawsze możesz nałożyć na nią warstwę.

Będziesz chciał lekką tkaninę na gorącą pogodę i dzień bycia na nogach, a warstwy do budynków, które były trochę zbyt hojny z klimatyzacją.

Zachowaj obcasy na mniej ruchliwe okazje

Jeśli odwiedzasz miasto w interesach, obcasy mogą być absolutnie niezbędnym elementem Twojego stroju służbowego. Zachowaj swoje obcasy na spotkania w mieście, a płaskie buty na relaksujące dni w najlepszych spa itp.

Zarezerwuj swój najlepszy strój na wieczór

Zachowując oddzielny zestaw ubrań na wieczorne okazje, pomoże Ci utrzymać swoją nocną garderobę oddzielnie i poczuć się bardziej wyjątkowo. To może być kuszące, aby umieścić na wszystkich swoich najlepszych strojów przez cały czas podczas miasta getaway, ale jeśli dzień jest pełen akcji, możesz sam czuć się nieswojo w upale w metrze. Oszczędność kilka sukienek na najlepsze okazje, wraz z kilkoma specjalnymi parami obcasów da Ci coś specjalnego na noc.

Niezależnie od tego, czy jesteś w mieście w celach rekreacyjnych lub biznesowych, jest to świetna okazja, aby pokazać swoją najlepszą garderobę. Jednak zawsze dobrze jest upewnić się, że masz zdrową różnorodność modnych, ale wygodnych ubrań, aby upewnić się, że nie wrócisz do pokoju hotelowego z bolącymi stopami po długim dniu chodzenia po chodnikach i klatkach schodowych.