Często słyszymy to pytanie! Ponieważ utknęliśmy w zimowym marazmie, pomyśleliśmy, że skierujemy nasze myśli ku wiośnie.  W tym sezonie jest tak wiele wiosennych trendów: ciepłe odcienie, kobiece kwiaty i innowacyjne nadruki.  Jak możesz wykorzystać te trendy i nadal wyglądać profesjonalnie jak na swój wiek?  Pokażemy Wam kilka przykładów, jak można wykorzystać trend printów i przełożyć je na odpowiedni dla wieku wygląd w biurze.  Dziś skupimy się na przedziałach wiekowych: 20, 30 i 40 lat.

20 lat

Teraz jest czas na eksperymentowanie z nadrukami i wzorami.  Postaraj się nie przesadzić, ale baw się tym dobrze!

30 lat

Uwielbiamy to, że nadal możesz włączyć nadruki do swojej biurowej garderoby za pomocą sukienki z paskiem lub w kratę.  Podoba nam się również drukowany gorset w sukience Rachel Roy po prawej stronie.  Dodaje on sukience wyrafinowania.

40 lat

Fiolety, błękity i ciepłe odcienie sprawiają, że te nadruki są odpowiednie do pracy w biurze.  Połącz spódnicę z jednolitą bluzką lub kardiganem. Bluzka z nadrukiem może być noszona z ciemnymi dżinsami i marynarką khaki, aby uzyskać swobodny, piątkowy look.

Styl w biurze: Kurtki na wiosnę

Jeśli masz luksus narożnego biura, powinnaś mieć odpowiednią garderobę niezależnie od wieku. Jeśli wciąż starasz się o awans, zacznij ubierać się stosownie do okazji! Dzisiaj przyjrzymy się wiosennym kurtkom, które idealnie nadają się do stworzenia profesjonalnego stroju biznesowego. Ponieważ wiemy, że środowisko biurowe może się różnić od klasycznego i konserwatywnego do modnego i świadomego mody, przyjrzymy się różnym rodzajom kurtek.

W konserwatywnym biurze lub branży, znajdź subtelne detale, które Cię zainteresują w klasycznych sylwetkach. Tutaj prezentujemy marynarkę z kołnierzem stojącym i jednym guzikiem w klasycznym odcieniu węgla drzewnego. Jasnoszary kolor jest bardziej subtelny na wiosnę.  Kurtka zapinana na dwa guziki z trójkątnymi szwami bocznymi została unowocześniona dzięki podwójnemu kołnierzowi i skośnym kieszeniom.

Współczesne style odchodzą od klasycznych sylwetek, ale detale mody pozostają dopasowane. Marynarka z zamkiem błyskawicznym nawiązuje do trendu safari na wiosnę.

Widzisz, jakie to proste?  Wiemy, że niektóre trendy po prostu nie są dla wszystkich, ale nie daj się im zastraszyć!  Eksperymentuj!