Niektóre kultury korporacyjne uważają, że ich pracownicy będą bardziej wydajni, jeśli będą ubrani wygodnie. Kto nie chciałby czuć się tak komfortowo, jak to tylko możliwe podczas pracy przez 8-10 godzin dziennie? W związku z tym, termin "casual" w miejscu pracy nabrał zupełnie innego znaczenia.

Workchic.com uważa, że nadal ważne jest, aby do pracy ubierać się w sposób przemyślany. Będziemy prezentować najnowsze trendy w odzieży i akcesoriach, dzięki którym Twój codzienny strój będzie odpowiedni do pracy!

Zbierz się w sobie, a wkrótce będziesz godna awansu lub podwyżki!

Aby pomóc Ci w międzyczasie, oto kilka przydatnych wskazówek, które pozwolą Ci utrzymać swobodny strój w stylu workchic!

  1. Żadnych plam, dziur, pęknięć, rozdarć czy rozdarć! Utrzymuj swój strój schludny i prosty.
  2. Do sukienki załóż lekki sweter lub kardigan. Dzięki temu Twój wygląd będzie spójny i z łatwością zmieści się do Twojej nowej, szykownej torebki!
  3. Ciemniejszy denim to podstawa w biurze. Połącz go z uroczą, zwiewną bluzką i płaskimi spodniami, aby uzyskać perfekcyjny, swobodny wygląd.
  4. Jeśli czujesz się trochę niepewnie patrząc w lustro, nie zakładaj go!

Każdy dzień jest casualowo-piątkowy

Cóż, tak jest w moim przypadku, ponieważ pracuję poza domem.  Najczęściej noszę jeansy, od skinnies po bootcuts, chociaż ostatnio zaczynam nosić więcej sukienek.  Często ubieram jeansy do pary szpilek lub botków.  A wczoraj założyłam bluzkę w kropki, którą miałam od lat.